Refundácia DPH a spotrebnej dane

Refundácia spotrebnej dane: Pomôžeme Vám získať Vaše peniaze späť

Vznikol Vám nárok na vrátenie spotrebnej dane za palivo, ale odrádza Vás náročnosť nevyhnutnej administratívnej agendy? Urobíme to za vás. Zahoďte zbytočné starosti, nie svoje peniaze! Náš tím odborníkov komplexne spracuje Vašu žiadosť a Vy uvidíte len plusový údaj na svojom účte.

Maximalizujte svoje zisky minimalizáciou nákladov

473170387

Vratky spotrebnej dane predstavujú nemalú finančnú úsporu nákladov na palivo. Vo vybraných európskych krajinách sa pohybujú až do výšky 18 centov za liter. Možnosti refundácie sú ovplyvňované množstvom spotrebovaného paliva, registráciou v danej krajine na účely refundácie spotrebnej dane a používaním palivových kariet pre vozidlá nad 7,5 t vystavených na registračnú značku. Za ideálnych podmienok sa výška refundácie počíta v stovkách eur za nádrž.

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme komplexné informácie o predpokladanej výške refundácie, odborné poradenstvo a vybavíme za Vás náročnú administratívu podľa požiadaviek jednotlivých krajín, ktorých legislatíva refundáciu spotrebnej dane umožňuje. Žiadosť o vrátenie nákladov na daň je možné si uplatniť v Belgicku, Francúzsku, Maďarsku, Slovinsku, Španielsku av Taliansku.

Sme voľbou číslo jeden žiadateľov o refundáciu spotrebnej dane, pretože

• Garantujeme transparentnosť celého procesu. Po celý čas budete mať prístup k informáciám o stave Vašej žiadosti.
• Garantujeme najnižší administratívny poplatok na trhu, iba 6%. Ak nájdete výhodnejšiu ponuku, oslovte nás a my Vám cenu upravíme!
• Garantujeme Vám najnižší poplatok – len 39€ na žiadosť!
• Garantujeme urgentné riešenie. Každú žiadosť spracujeme do siedmich dní od doručenia dokumentácie. V opačnom prípade si nenárokujeme na žiadne administratívne       poplatky a celý proces refundácie za Vás vybavíme úplne zdarma.